Opole, Groszowice, opolskie
Mieszkanie na sprzedaż
420 000 PLN
cena za m2 - 6 361 PLN
Dzielnica:
Groszowice
Liczba pokoi:
2
Ogrzewanie:
gazowe
Typ budynku:
kamienica
Specyfikacja

Właściciel/
Pośrednik w obrocie
nieruchomościami/
Expert kredytowy
Poznaj szczegóły oferty
Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży, dwupokojowego mieszkania o metrażu 66 m2.
Nieruchomość znajduje się w odnowionym budynku, który zapewnia estetyczny wygląd. W 2016-2017 roku w mieszkaniu przeprowadzono remont w tym wymianę instalacji elektrycznej i wod.-kan., dzięki temu mieszkanie jest w świetnej kondycji i nie ma konieczności dalszych nakładów finansowych.
Wnętrze składa się z dwóch ustawnych pokoi, dużej kuchni i przestronnej łazienki.
Ogrzewanie oraz ciepła woda użytkowa – gazowe, zapewniają komfort przez cały rok, a niski czynsz wynoszący 690 zł miesięcznie dodatkowo podnosi atrakcyjność oferty.
Do lokalu przynależy piwnica, oraz komórka gospodarcza, które stanowią dodatkową przestrzeń użytkową.
Przy budynku znajdują się miejsca parkingowe.
Mieszkanie jest obecnie wynajmowane.
Cena nieruchomości to 420 000 zł – do negocjacji.
Zachęcam do kontaktu i umówienia się na prezentację, aby osobiście przekonać się o zaletach tego mieszkania!
Opis nieruchomości sporządzony został na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art.66 i następnych K.C.
Cena 420 000 PLN, POLECAMY!